Çerez Örnek
canlı destek
canlı destek

İdari Kadro

 

DEKANLIK

Birol YENİCE

 

FAKÜLTE SEKRETERİ

Ayşe KOL

 

HEMŞİRELİK VE SAĞLIK HİZMETLERİ KOORDİNATÖRLÜĞÜ

Esra POYRAZ

Fulya OCAKOĞLU

 

ÖZEL KALEM

Hediye AYDUK

Hatice IŞIKLI

 

ÖZLÜK İŞLERİ BÜROSU

Ali DEMİRARSLAN

 

EMEKLİLİK BÜROSU/UZMANLIK BÜROSU

Erol ŞEN

Ergün Lütfi TOPALOĞLU

 

TAŞINIR KAYIT VE KONTROL BİRİMİ

Yasemin ÇİÇEK

Ebru ÇELİK

 

KALİTE BİRİMİ

Sedef AKDOĞAN

Ertan KUL 

 

MAAŞ BİRİMİ

İsmail KAYA

Duygu ASENA ÜNAL

Feyza ÖZDEMİR

 

MUHASEBE BİRİMİ

Ali EMETLİ

 

ADLİ YAZIŞMA VE MUAYENE BİRİMİ

Aslı ÖZTÜRK

 

HALKLA İLİŞKİLER/HASTA HAKLARI

Ayda AKKAYA

 

YAZI İŞLERİ/BASIM YAYIN

Nuray TAŞTEKİN

Nesrin DÖNÜM

Sinem BAHTİYAR

Engin ERCAN

Mustafa IŞIKLI

Hülya ÖZDEMİR

Ayşe Pınar GÜR

Tayfun SARIOĞLAN

 

DÖNER SERMAYE BİRİMİ

Gülay ÇETİNÖZ

Mine SAVAŞ

Sadet ÜNER UZ

 

ÖĞRENCİ İŞLERİ

Gökçe BAŞKIR 

 

AKREDİTASYON BİRİMİ

Tayfun YILDIZ

Şevket TEZCAN

 

ULAŞIM

BİLGİ İŞLEM

AYDIN SAĞKAYA Bilgi İşlem
KIVANÇ UĞUR Bilgi İşlem
 

EMİNE KEMER 
HİLMİYE TAŞGÖZ 
ÖZGÜN YİRMİLİ 
İSMAİL YILDIZ 
SÜHEYLA BAL 
RABİA ÖREN 
İLİN DENİZ 
SEÇİL YAYDAR 
SERAP ARSLAN 
EMRE ÖZSARAÇ 
RAHMAN OTUZOĞLU 
MAKBULE BERBER
İFFET ULAŞ
ESRA KIZILÇAY 
SELVİN ŞENSOY TURAN
EMİNE BULUT
ALİ TAHİR GÜNGÖR
AYŞE HATİPOĞLU SESLİ
BURAK KAFTANCIOĞLU
ÇAĞDAŞ TAKMAZ
 

 

HEMŞİRE

ADİLE KARKIN 
ATİYE YILDIZ 
AYŞE KUŞ 
AYŞE YALÇINKAYA 
AYŞE ANA GÖKÇE 
BENGÜ GÜVEN 
BURCU AYLİN BAYHAN 
DİLEK GÜZEL 
ELİF CEYLAN 
FULYA EMEL UTKU 
GÜLAY YILDIZ SARIÇELİK 
GÜLTEN TAŞKIN 
HATİCE OK 
HAVVA BİLGE SALMAN 
HAYRİYE YILMAZ 
NEVİN YÜNDEN 
NİLAY KARABAĞLI 
ÖZLEM OĞUZ 
ÖZNUR TÜRKMEN 
RAZİYE GÜNAL 
SADET KUTSAL 
SAYNUR EKİZOĞLU 
SELMA AKER 
SERAP ÇELİK 
SEVİNÇ TURALI 
SİBEL DENİZ 
ŞAHENDEN KIYAK 
ŞEHNAZ BERBER 
ŞENAY KIZGINOĞLU 
ŞENGÜL ÖZBİLDİK 
TAMAM SEVİL DOĞAN 
TÜLAY ÖZDEMİR
TÜRKAN KADIOĞLU 
VİLDAN BAYRAMIÇ 
PELİN AKPINAR 
ZERRİN ÇAVUŞOĞLU 
EMİNE ÇAĞLAYAN 
NURİYE ŞİMŞEK 
SEÇİL GÜNAY 
SİBEL GÜNAY 

 

 

STERİLİZASYON

GÜLİSTAN ÖNÜR 
SELDA BEYTEKİN 
AYSEL ÖZTÜRK 
AHMET DEĞER 
 

TEMİZLİK İŞLERİ

ŞİRİN KARATEPE 
İSMAİL ÖNÜR 
AHMET IŞIK 
AYŞE ESER 
AYTEN MUTLU 
KARİP GÜNDAĞ 
CEMAL ŞAHİN 
DİLEK SELÇUK 
GANİME TOPRAK 
GÜLSEREN ACIPINAR 
HALİME ÖZDEMİR 
HATİCE KEMER 
KEMAL ŞAHİN 
MEHMET BAKIR 
MESUDE SAĞIR 
RAHİME KAHRAMAN 
NURCAN DEMİRTAŞ 
SERHAT AR 
YAŞAGÜL KÖPRÜLÜLÜ 
MUSTAFA GÖKTAŞ
BANU KARAGÖZ 
GÜLÇİN BAKAN 
METİN ULUÇ 
VEDAT KARA 
HASAN GONCA 
FEVZİYE IŞIK 
BAHAR KINIK 
ÇİĞDEM AKLAN
FATMA ÖZDEMİR
BAYRAM UZUN
BELGİN GÜRBULAK
FERİDE KORKMAZ
İBRAHİM YILDIRIM
NURCAN TOKMAK
YAVUZ ALTUN
SEZER TATLI
HATİCE ARSLAN
GÜZLİZAR KEYDAL
ZÜBEYDE ERDOĞAN

 

TEKNİK ATÖLYE

GÖKHAN DEMYEN 
ERKAN VURAL 
MUSTAFA ÖZTÜRK 
ERSOY YAŞAYAN 

MEKANİK ATÖLYE

HAKAN EROĞLU 
SÜLEYMAN AKGÜN
HAMZA KÜCÜR 

SAĞLIK TEKNİKERİ/TEKNİSYENİ

FERHAT TAŞBADEMİ
DUYGU ESEN
HALİL BERBER 
HALİL SUNDU 
ERDAL ÇAKIR 
HATİCE YAŞAR ERDİGER 
FATOŞ AKKUŞ BAYER 
ÜLGER KILIÇ
RIDVAN BELİNDİR 
ABDULLAH ABA
BÜŞRA YILMAZ
GÖZDE ÖZBULAT
OSMAN ÇİÇEK

ANABİLİM DALI SEKRETERİ

SEVİL YÖRÜK ANABİLİM DALI SEKRETERİ-AĞIZ, DİŞ VE ÇENE CERRAHİSİ
NEŞE YILMAZ ANABİLİM DALI SEKRETERİ-ENDODONTİ
DUYGU KOCABIYIK ANABİLİM DALI SEKRETERİ-ORTODONTİ
EZGİ KAYMAK ANABİLİM DALI SEKRETERİ-PEDODONTİ
ÖZGE ORTAÇAY ANABİLİM DALI SEKRETERİ-PERİODONTOLOJİ

ZEYNEP KOVANCI ANABİLİM DALI SEKRETERİ-PROTETİK DİŞ TEDAVİSİ
CANAN KÖSE ANABİLİM DALI SEKRETERİ-RESTORATİF DİŞ TEDAVİSİ
GÖZDE TÜREGÜN ANABİLİM DALI SEKRETERİ-AĞIZ DİŞ VE ÇENE RADYOLOJİSİ AD

 


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ